SI-B8T112250WW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SI-B8T112250WW
Fabrikatzaileak / Marka: Samsung Semiconductor
Produktuaren Deskribapena LED MOD FINGERSQ30B NEUWHT RECT
Fitxak: SI-B8T112250WW.pdf
  • Mezua
SI-B8T112250WWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SI-B8T112250WW fabrikatzailea Samsung Semiconductor
deskribapena LED MOD FINGERSQ30B NEUWHT RECT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3653 pcs Datuen fitxa SI-B8T112250WW.pdf
Uhin-luzera - Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 15.3V
Angeluen ikuspegia 115° Mota LED Module
Tenperatura - Test 35°C Tamaina / dimentsioa 259.00mm L x 250.00mm W
Series Finger-SQ30B Packaging Tray
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Current - Test 134 lm/W
Argiaren emisioaren azalera (LES) - Lente mota Flat
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 5.80mm
Flux @ Current / Temperature - Test 1440 lm (Typ) Ezaugarriak With Connector
Deskribapen zehatza LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module Finger-SQ30B White, Neutral Rectangle Uneko - Test 700mA
Uneko - Geh 900mA konfigurazioa Rectangle