SI-B8T11225001
Samsung SemiconductorSamsung Semiconductor
Samsung Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SI-B8T11225001
Fabrikatzaileak / Marka: Samsung Semiconductor
Produktuaren Deskribapena LED MOD 4000K 1500LM 80CRI
Fitxak:
  • Mezua
SI-B8T11225001ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SI-B8T11225001 fabrikatzailea Samsung Semiconductor
deskribapena LED MOD 4000K 1500LM 80CRI Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5075 pcs Datuen fitxa
Uhin-luzera - Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 15.3V
Angeluen ikuspegia 115° Mota LED Module
Tenperatura - Test 35°C Tamaina / dimentsioa 259.00mm L x 250.00mm W
Series Finger-SQ30B Packaging Box
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Current - Test 140 lm/W
Argiaren emisioaren azalera (LES) - Lente mota Flat
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 5.80mm
Flux @ Current / Temperature - Test 1500 lm (Typ) Ezaugarriak With Connector
Deskribapen zehatza LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module Finger-SQ30B White, Neutral Rectangle Uneko - Test 700mA
Uneko - Geh 900mA konfigurazioa Rectangle