VNP35N07
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNP35N07 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VNP35N07
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 70V 35A TO-220
Fitxak: VNP35N07.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
VNP35N07ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VNP35N07 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 70V 35A TO-220 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6455 pcs Datuen fitxa VNP35N07.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) Not Required Tentsioa - Karga 55V (Max)
Aldatu mota General Purpose Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series OMNIFET™, VIPower™ Rds On (Tip) 280 mOhm (Max)
Ratio - Input: Irteera 1:1 Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Irteerako mota N-Channel
Irteerako konfigurazioa Low Side Beste izenak 497-2792-5
Tenperatura operatiboa - Irteera kopurua 1
Interface On/Off Sarrera mota Non-Inverting
Ezaugarriak Status Flag Errua babestea Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Uneko - Irteera (Max) 25A Oinarriaren zati kopurua VN*35N