VNP28N04
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNP28N04 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VNP28N04
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 42V 28A TO-220
Fitxak: VNP28N04.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
VNP28N04ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VNP28N04 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 42V 28A TO-220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 60809 pcs Datuen fitxa VNP28N04.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) Not Required Tentsioa - Karga 35V (Max)
Aldatu mota General Purpose Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series OMNIFET™, VIPower™ Rds On (Tip) 35 mOhm (Max)
Ratio - Input: Irteera 1:1 Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Irteerako mota N-Channel
Irteerako konfigurazioa Low Side Beste izenak 497-2667-5
Tenperatura operatiboa - Irteera kopurua 1
Interface On/Off Sarrera mota Non-Inverting
Ezaugarriak Status Flag Errua babestea Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Uneko - Irteera (Max) 20A Oinarriaren zati kopurua VN*28N