VNP10N07
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNP10N07 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VNP10N07
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 70V 10A TO-220
Fitxak: VNP10N07.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
VNP10N07ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VNP10N07 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 70V 10A TO-220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 94616 pcs Datuen fitxa VNP10N07.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) Not Required Tentsioa - Karga 55V (Max)
Aldatu mota General Purpose Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series OMNIFET™, VIPower™ Rds On (Tip) 100 mOhm (Max)
Ratio - Input: Irteera 1:1 Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Irteerako mota N-Channel
Irteerako konfigurazioa Low Side Beste izenak 497-2795-5
Tenperatura operatiboa - Irteera kopurua 1
Interface On/Off Sarrera mota Non-Inverting
Ezaugarriak - Errua babestea Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Uneko - Irteera (Max) 7A Oinarriaren zati kopurua VN*10N
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
VNP10N07-E
VNP10N07-E
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: MOSFET OMNIFET 70V 10A TO-220