VNP10N06
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNP10N06 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VNP10N06
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 60V 10A TO-220
Fitxak: VNP10N06.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
VNP10N06ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VNP10N06 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 60V 10A TO-220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 119498 pcs Datuen fitxa VNP10N06.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) - Tentsioa - Karga -
Aldatu mota General Purpose Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series OMNIFET™, VIPower™ Rds On (Tip) 150 mOhm
Ratio - Input: Irteera 1:1 Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Irteerako mota N-Channel
Irteerako konfigurazioa Low Side Beste izenak 497-3310-5
Tenperatura operatiboa - Irteera kopurua 1
Interface On/Off Sarrera mota Non-Inverting
Ezaugarriak - Errua babestea Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Uneko - Irteera (Max) 6A Oinarriaren zati kopurua VN*10N