VNB28N04
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNB28N04 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VNB28N04
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET POWER 42V 28A D2PAK
Fitxak: VNB28N04.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
VNB28N04ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VNB28N04 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET POWER 42V 28A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 56576 pcs Datuen fitxa VNB28N04.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) Not Required Tentsioa - Karga 31V (Max)
Aldatu mota General Purpose Hornitzaileen gailuen paketea D2PAK
Series OMNIFET™, VIPower™ Rds On (Tip) 35 mOhm (Max)
Ratio - Input: Irteera 1:1 Packaging Tube
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Irteerako mota N-Channel
Irteerako konfigurazioa Low Side Tenperatura operatiboa -
Irteera kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface On/Off
Sarrera mota Non-Inverting Ezaugarriak Status Flag
Errua babestea Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Uneko - Irteera (Max) 19A
Oinarriaren zati kopurua VN*28N
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
VNB35N07-E
VNB35N07-E
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: MOSFET OMNIFET 70V 35A D2PAK
Stockean: 37474 pcs
Deskarga: VNB35N07-E.pdf
RFQ
VNB20N07TR-E
VNB20N07TR-E
deskribapena: MOSFET OMNIFET 70V 20A D2PAK
Stockean: 61750 pcs
Deskarga: VNB20N07TR-E.pdf
RFQ
VNB28N04TR-E
VNB28N04TR-E
deskribapena: MOSFET OMNIFET 42V 28A D2PAK