VNB20N07
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNB20N07 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VNB20N07
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 70V 20A D2PAK
Fitxak: VNB20N07.pdf
  • Mezua
VNB20N07ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VNB20N07 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 70V 20A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5781 pcs Datuen fitxa VNB20N07.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) Not Required Tentsioa - Karga 55V (Max)
Aldatu mota General Purpose Hornitzaileen gailuen paketea D2PAK
Series OMNIFET™, VIPower™ Rds On (Tip) 50 mOhm (Max)
Ratio - Input: Irteera 1:1 Packaging Tube
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Irteerako mota N-Channel
Irteerako konfigurazioa Low Side Beste izenak 497-2794-5
Tenperatura operatiboa - Irteera kopurua 1
Interface On/Off Sarrera mota Non-Inverting
Ezaugarriak Status Flag Errua babestea Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Uneko - Irteera (Max) 14A Oinarriaren zati kopurua VN*20N
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
VNB20N07-E
VNB20N07-E
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: MOSFET OMNIFET 70V 20A D2PAK
Stockean: 56401 pcs
Deskarga: VNB20N07-E.pdf
RFQ
VNB14NV04-E
VNB14NV04-E
deskribapena: MOSFET OMNIFETII 40V 12A D2PAK
Stockean: 76953 pcs
Deskarga: VNB14NV04-E.pdf
RFQ
VNB20N07TR-E
VNB20N07TR-E