VNB10N07
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNB10N07 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VNB10N07
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET POWER 70V 10A D2PAK
Fitxak: VNB10N07.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
VNB10N07ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VNB10N07 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET POWER 70V 10A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 67624 pcs Datuen fitxa VNB10N07.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) Not Required Tentsioa - Karga 55V (Max)
Aldatu mota General Purpose Hornitzaileen gailuen paketea D2PAK
Series OMNIFET™, VIPower™ Rds On (Tip) 100 mOhm (Max)
Ratio - Input: Irteera 1:1 Packaging Tube
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Irteerako mota N-Channel
Irteerako konfigurazioa Low Side Tenperatura operatiboa -
Irteera kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface On/Off
Sarrera mota Non-Inverting Ezaugarriak -
Errua babestea Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Uneko - Irteera (Max) 7A
Oinarriaren zati kopurua VN*10N
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
VNB14N04
VNB14N04
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: MOSFET POWER 42V 14A D2PAK
Stockean: 78764 pcs
Deskarga: VNB14N04.pdf
RFQ
VNB10N07TR-E
VNB10N07TR-E
deskribapena: MOSFET OMNI N-CH 70V 10A D2PAK
Stockean: 67147 pcs
Deskarga: VNB10N07TR-E.pdf
RFQ
VNB14N04TR-E
VNB14N04TR-E
deskribapena: MOSFET OMNI N-CH 42V 14A D2PAK
Deskarga: VNB14N04TR-E.pdf
VNB10N0713TR
VNB10N0713TR