VIPER50SP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VIPER50SP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VIPER50SP
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC SWIT PWM SMPS CM POWERSO10
Fitxak: VIPER50SP.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
VIPER50SPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VIPER50SP fabrikatzailea STMicroelectronics
Kopurua eskuragarri 64509 pcs Datuen fitxa VIPER50SP.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 8 V ~ 15 V Tentsioa - Abiarazi 11V
Tentsioa - Tasa 620V topologia Flyback
Hornitzaileen gailuen paketea 5-PENTAWATT Series VIPER™
Energia (Watts) 50W Packaging Tube
Pakete / kasua PowerSO-10 Exposed Bottom Pad Irteera isolamendua Isolated
Beste izenak 497-2715-5 Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Barne aldagailua (k) Yes
Maiztasuna: aldatzea Up to 200kHz Errua babestea Current Limiting, Over Temperature
Lan zikloa - Deskribapen zehatza Converter Offline Flyback Topology Up to 200kHz 5-PENTAWATT