VIPER50ASP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VIPER50ASP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VIPER50ASP
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC SWIT PWM SMPS CM POWERSO10
Fitxak: VIPER50ASP.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
VIPER50ASPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VIPER50ASP fabrikatzailea STMicroelectronics
Kopurua eskuragarri 41331 pcs Datuen fitxa VIPER50ASP.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 8 V ~ 15 V Tentsioa - Abiarazi 11V
Tentsioa - Tasa 700V topologia Flyback
Hornitzaileen gailuen paketea 10-PowerSO Series VIPER™
Energia (Watts) 50W Packaging Tube
Pakete / kasua PowerSO-10 Exposed Bottom Pad Irteera isolamendua Isolated
Beste izenak Q2136235A Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Barne aldagailua (k) Yes
Maiztasuna: aldatzea Up to 200kHz Errua babestea Current Limiting, Over Temperature
Lan zikloa - Deskribapen zehatza Converter Offline Flyback Topology Up to 200kHz 10-PowerSO