VIPER20ASP-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VIPER20ASP-E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VIPER20ASP-E
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC SWIT SMPS CM OTP POWERSO10
Fitxak: VIPER20ASP-E.pdf
  • Mezua
VIPER20ASP-Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VIPER20ASP-E fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC SWIT SMPS CM OTP POWERSO10 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6624 pcs Datuen fitxa VIPER20ASP-E.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 8 V ~ 15 V Tentsioa - Abiarazi 11V
Tentsioa - Tasa 700V topologia Flyback
Hornitzaileen gailuen paketea 10-PowerSO Series VIPER™
Energia (Watts) 20W Packaging Tube
Pakete / kasua PowerSO-10 Exposed Bottom Pad Irteera isolamendua Isolated
Beste izenak 497-6798-5
VIPER20ASP-E-ND
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Barne aldagailua (k) Yes
Maiztasuna: aldatzea Up to 200kHz Errua babestea Current Limiting, Over Temperature
Lan zikloa - Deskribapen zehatza Converter Offline Flyback Topology Up to 200kHz 10-PowerSO