VIPER20ADIP-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VIPER20ADIP-E
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC SWIT SMPS CM OTP UVLO 8DIP
Fitxak: VIPER20ADIP-E.pdf
  • Mezua
VIPER20ADIP-Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VIPER20ADIP-E fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC SWIT SMPS CM OTP UVLO 8DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6946 pcs Datuen fitxa VIPER20ADIP-E.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 8 V ~ 15 V Tentsioa - Abiarazi 11V
Tentsioa - Tasa 700V topologia Flyback
Hornitzaileen gailuen paketea 8-DIP Series VIPER™
Energia (Watts) 20W Packaging Tube
Pakete / kasua 8-DIP (0.300", 7.62mm) Irteera isolamendua Isolated
Beste izenak 497-6797-5
VIPER20ADIP-E-ND
VIPER20ADIPE
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Barne aldagailua (k) Yes
Maiztasuna: aldatzea Up to 200kHz Errua babestea Current Limiting, Over Temperature
Lan zikloa - Deskribapen zehatza Converter Offline Flyback Topology Up to 200kHz 8-DIP