VIPER100SP13TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VIPER100SP13TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VIPER100SP13TR
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC SWIT PWM SMPS CM POWERSO10
Fitxak: VIPER100SP13TR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
VIPER100SP13TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VIPER100SP13TR fabrikatzailea STMicroelectronics
Kopurua eskuragarri 31134 pcs Datuen fitxa VIPER100SP13TR.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 8 V ~ 15 V Tentsioa - Abiarazi 11V
Tentsioa - Tasa 620V topologia Flyback
Hornitzaileen gailuen paketea 10-PowerSO Series VIPER™
Energia (Watts) 100W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua PowerSO-10 Exposed Bottom Pad Irteera isolamendua Isolated
Beste izenak 497-3284-2 Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Barne aldagailua (k) Yes
Maiztasuna: aldatzea Up to 200kHz Errua babestea Current Limiting, Over Temperature
Lan zikloa - Deskribapen zehatza Converter Offline Flyback Topology Up to 200kHz 10-PowerSO