VIPER100A-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VIPER100A-E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VIPER100A-E
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC SWIT PWM SMPS CM PENTAWATT5
Fitxak: VIPER100A-E.pdf
  • Mezua
VIPER100A-Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VIPER100A-E fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC SWIT PWM SMPS CM PENTAWATT5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6508 pcs Datuen fitxa VIPER100A-E.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 8 V ~ 15 V Tentsioa - Abiarazi 11V
Tentsioa - Tasa 700V topologia Flyback
Hornitzaileen gailuen paketea 5-PENTAWATT Series VIPER™
Energia (Watts) 100W Packaging Tube
Pakete / kasua Pentawatt-5 HV (Bent and Staggered Leads) Irteera isolamendua Isolated
Beste izenak 497-4687-5
VIPER100AE
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Barne aldagailua (k) Yes
Maiztasuna: aldatzea Up to 200kHz Errua babestea Current Limiting, Over Temperature
Lan zikloa - Deskribapen zehatza Converter Offline Flyback Topology Up to 200kHz 5-PENTAWATT