TYN1225RG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TYN1225RG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TYN1225RG
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena SCR 1200V 25A TO-220AB
Fitxak: TYN1225RG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
TYN1225RGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TYN1225RG fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena SCR 1200V 25A TO-220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 35467 pcs Datuen fitxa TYN1225RG.pdf
Tentsioa - Estatuko (Vtm) (Max) 1.6V Tentsioa - Off egoera 1.2kV
Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.5V Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series - SCR mota Standard Recovery
Packaging Tube Pakete / kasua TO-220-3
Beste izenak 497-3278
497-3278-ND
TYN1225
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza SCR 1.2kV 25A Standard Recovery Through Hole TO-220AB
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 25A Oraingoan - Estatukoan (It (AV)) (Max) 16A
Uneko - Off State (Max) 5µA Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 250A, 260A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 50mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 40mA