TYN1012TRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TYN1012TRG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TYN1012TRG
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena SCR 12A 100V 30MA TO-220AB
Fitxak: TYN1012TRG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
TYN1012TRGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TYN1012TRG fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena SCR 12A 100V 30MA TO-220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 60788 pcs Datuen fitxa TYN1012TRG.pdf
Tentsioa - Estatuko (Vtm) (Max) 1.6V Tentsioa - Off egoera 1kV
Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series - SCR mota Standard Recovery
Packaging Tube Pakete / kasua TO-220-3
Beste izenak 497-12730-5
TYN1012TRG-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza SCR 1kV 12A Standard Recovery Through Hole TO-220AB
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 12A Oraingoan - Estatukoan (It (AV)) (Max) 8A
Uneko - Off State (Max) 5µA Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 140A, 145A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 15mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 5mA