T435-600T
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T435-600T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T435-600T
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB
Fitxak: 1.T435-600T.pdf2.T435-600T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
T435-600Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T435-600T fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 105831 pcs Datuen fitxa 1.T435-600T.pdf2.T435-600T.pdf
Tentsioa - Off egoera 600V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac mota Alternistor - Snubberless Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series Snubberless™ Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 497-7642-5
T435-600T-ND
T435600T
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 4A Through Hole TO-220AB Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 4A
Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 30A, 31A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 35mA
Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 35mA konfigurazioa Single