T435-600B
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T435-600B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T435-600B
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TRIAC ALTERNISTOR 600V 4A DPAK
Fitxak: 1.T435-600B.pdf2.T435-600B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Mezua
T435-600Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T435-600B fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TRIAC ALTERNISTOR 600V 4A DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 81113 pcs Datuen fitxa 1.T435-600B.pdf2.T435-600B.pdf
Tentsioa - Off egoera 600V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac mota Alternistor - Snubberless Hornitzaileen gailuen paketea DPAK
Series Snubberless™ Packaging Tube
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Beste izenak 497-3798
T435600B
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 4A Surface Mount DPAK Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 4A
Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 30A, 31A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 35mA
Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 35mA konfigurazioa Single