STPS5L60
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS5L60 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STPS5L60
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 60V 5A DO201AD
Fitxak: STPS5L60.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
STPS5L60ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STPS5L60 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE SCHOTTKY 60V 5A DO201AD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 96797 pcs Datuen fitxa STPS5L60.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 520mV @ 5A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 60V
Hornitzaileen gailuen paketea DO-201AD Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua DO-201AD, Axial Beste izenak 497-12673-1
Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max) Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Schottky Deskribapen zehatza Diode Schottky 60V 5A Through Hole DO-201AD
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 220µA @ 60V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 5A
Capacitance @ Vr, F - Oinarriaren zati kopurua STPS5L60
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
STPS5L60SY
STPS5L60SY
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 60V 5A SMC
Stockean: 175005 pcs
Deskarga: STPS5L60SY.pdf
RFQ
STPS5L60S
STPS5L60S