STPS5L40
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS5L40 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STPS5L40
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 40V 5A DO201AD
Fitxak: STPS5L40.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Mezua
STPS5L40ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STPS5L40 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE SCHOTTKY 40V 5A DO201AD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 204658 pcs Datuen fitxa STPS5L40.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 500mV @ 5A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 40V
Hornitzaileen gailuen paketea DO-201AD Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua DO-201AD, Axial Beste izenak 497-12672-3
STPS5L40-ND
Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max) Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Schottky Deskribapen zehatza Diode Schottky 40V 5A Through Hole DO-201AD
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 200µA @ 40V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 5A