STPS20L25CT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS20L25CT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STPS20L25CT
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 25V TO220AB
Fitxak: STPS20L25CT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
STPS20L25CTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STPS20L25CT fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 25V TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 69162 pcs Datuen fitxa STPS20L25CT.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 460mV @ 10A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 25V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 497-7552-5
STPS20L25CT-ND
Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max) Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 25V 10A Through Hole TO-220-3 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 800µA @ 25V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 10A