STPS20L25CG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS20L25CG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STPS20L25CG
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 25V TO263
Fitxak: STPS20L25CG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STPS20L25CGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STPS20L25CG fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 25V TO263 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 42466 pcs Datuen fitxa STPS20L25CG.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 460mV @ 10A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 25V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-263 (D2Pak) Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tube
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 25V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 800µA @ 25V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 10A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
STPS20L25CT
STPS20L25CT
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: DIODE ARRAY SCHOTTKY 25V TO220AB
Stockean: 69162 pcs
Deskarga: STPS20L25CT.pdf
RFQ
STPS20L40CFP
STPS20L40CFP
deskribapena: DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V TO220FP
Stockean: 50609 pcs
Deskarga: STPS20L40CFP.pdf
RFQ
STPS20L25CG-TR
STPS20L25CG-TR
deskribapena: DIODE ARRAY SCHOTTKY 25V D2PAK