STPS16170CB
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS16170CB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STPS16170CB
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V DPAK
Fitxak: STPS16170CB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
STPS16170CBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STPS16170CB fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 105574 pcs Datuen fitxa STPS16170CB.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 920mV @ 8A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 170V
Hornitzaileen gailuen paketea DPAK Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Tenperatura operatiboa - Junction 175°C (Max)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 170V 8A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 15µA @ 170V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 8A