STPS16150CT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS16150CT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STPS16150CT
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220
Fitxak: STPS16150CT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STPS16150CTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STPS16150CT fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44836 pcs Datuen fitxa STPS16150CT.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 920mV @ 8A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 150V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 497-2739-5
Tenperatura operatiboa - Junction 175°C (Max) Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 8A Through Hole TO-220-3 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 3µA @ 150V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 8A Oinarriaren zati kopurua STPS16150C