STP75N20
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP75N20 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STP75N20
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 200V 75A TO-220
Fitxak: STP75N20.pdf
  • Mezua
STP75N20ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STP75N20 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 200V 75A TO-220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44742 pcs Datuen fitxa STP75N20.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 34 mOhm @ 37A, 10V
Power Dissipation (Max) 190W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 497-5271-5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3260pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 84nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 200V
Deskribapen zehatza N-Channel 200V 75A (Tc) 190W (Tc) Through Hole TO-220AB Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 75A (Tc)