STP70NF03L
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP70NF03L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STP70NF03L
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 30V 70A TO-220
Fitxak: STP70NF03L.pdf
  • Mezua
STP70NF03Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STP70NF03L fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 30V 70A TO-220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 49811 pcs Datuen fitxa STP70NF03L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±18V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 9.5 mOhm @ 35A, 10V
Power Dissipation (Max) 100W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1440pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 5V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V Deskribapen zehatza N-Channel 30V 70A (Tc) 100W (Tc) Through Hole TO-220AB
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 70A (Tc)