STP60NH2LL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP60NH2LL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STP60NH2LL
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 24V 40A TO-220
Fitxak: STP60NH2LL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1450 pcs
  • Mezua
STP60NH2LLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STP60NH2LL fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 24V 40A TO-220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 139455 pcs Datuen fitxa STP60NH2LL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±18V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 11 mOhm @ 20A, 10V
Power Dissipation (Max) 60W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 990pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 27nC @ 4.5V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 24V Deskribapen zehatza N-Channel 24V 40A (Tc) 60W (Tc) Through Hole TO-220AB
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)