STP60NF06L
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP60NF06L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STP60NF06L
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 60V 60A TO-220
Fitxak: STP60NF06L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STP60NF06Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STP60NF06L fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 60V 60A TO-220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 48526 pcs Datuen fitxa STP60NF06L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±15V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 14 mOhm @ 30A, 10V
Power Dissipation (Max) 110W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 497-5895-5
STP60NF06L-ND
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 2000pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 66nC @ 4.5V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V, 5V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 60V
Deskribapen zehatza N-Channel 60V 60A (Tc) 110W (Tc) Through Hole TO-220AB Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 60A (Tc)