STP10NK80ZFP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP10NK80ZFP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STP10NK80ZFP
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 800V 9A TO-220FP
Fitxak: STP10NK80ZFP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
STP10NK80ZFPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STP10NK80ZFP fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 800V 9A TO-220FP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 52633 pcs Datuen fitxa STP10NK80ZFP.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220FP
Series SuperMESH™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 900 mOhm @ 4.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 40W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack Beste izenak 497-5972-5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 2180pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 72nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 800V
Deskribapen zehatza N-Channel 800V 9A (Tc) 40W (Tc) Through Hole TO-220FP Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 9A (Tc)