STP10NK70Z
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP10NK70Z Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STP10NK70Z
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 700V 8.6A TO-220
Fitxak: STP10NK70Z.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
STP10NK70Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STP10NK70Z fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 700V 8.6A TO-220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21535 pcs Datuen fitxa STP10NK70Z.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series SuperMESH™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 850 mOhm @ 4.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 150W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 497-5893-5
STP10NK70Z-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 2000pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 90nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 700V
Deskribapen zehatza N-Channel 700V 8.6A (Tc) 150W (Tc) Through Hole TO-220AB Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 8.6A (Tc)