STN2NE10
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STN2NE10
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 100V 2A SOT-223
Fitxak: STN2NE10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
STN2NE10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STN2NE10 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 100V 2A SOT-223 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 249118 pcs Datuen fitxa STN2NE10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea SOT-223
Series STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 400 mOhm @ 1A, 10V
Power Dissipation (Max) 2.5W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-261-4, TO-261AA Tenperatura operatiboa 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 305pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 19nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V Deskribapen zehatza N-Channel 100V 2A (Tc) 2.5W (Tc) Surface Mount SOT-223
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 2A (Tc)