STN1NF20
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STN1NF20 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STN1NF20
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 200V 1A SOT-223
Fitxak: STN1NF20.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STN1NF20ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STN1NF20 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 200V 1A SOT-223 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 105499 pcs Datuen fitxa STN1NF20.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea SOT-223
Series STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.5 Ohm @ 500mA, 10V
Power Dissipation (Max) 2W (Ta) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua TO-261-4, TO-261AA Beste izenak 497-12273-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 90pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 5.7nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 200V
Deskribapen zehatza N-Channel 200V 1A (Tc) 2W (Ta) Surface Mount SOT-223 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 1A (Tc)