STM32L152CCU6D
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STM32L152CCU6D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STM32L152CCU6D
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48UQFPN
Fitxak: STM32L152CCU6D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1560 pcs
  • Mezua
STM32L152CCU6Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STM32L152CCU6D fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48UQFPN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29055 pcs Datuen fitxa STM32L152CCU6D.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 48-UFQFPN (7x7)
Abiadura 32MHz Series STM32L1
RAM tamaina 32K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tray Pakete / kasua 48-UFQFN Exposed Pad
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 37 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 8K x 8
Deskribapen zehatza ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 256KB (256K x 8) FLASH 48-UFQFPN (7x7) Datuen bihurgailuak A/D 14x12b; D/A 2x12b