STM32L152CCT6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STM32L152CCT6
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48LQFP
Fitxak: STM32L152CCT6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STM32L152CCT6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STM32L152CCT6 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48LQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16419 pcs Datuen fitxa STM32L152CCT6.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 48-LQFP (7x7)
Abiadura 32MHz Series STM32L1
RAM tamaina 32K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tray Pakete / kasua 48-LQFP
Beste izenak 497-17533
STM32L152CCT6-ND
Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 37
EEPROM neurria 8K x 8 Deskribapen zehatza ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 256KB (256K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)