STL65DN3LLH5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL65DN3LLH5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STL65DN3LLH5
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET 2N-CH 30V 65A POWERFLAT
Fitxak: STL65DN3LLH5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STL65DN3LLH5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STL65DN3LLH5 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET 2N-CH 30V 65A POWERFLAT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44307 pcs Datuen fitxa STL65DN3LLH5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.5V @ 250µA Hornitzaileen gailuen paketea PowerFlat™ (5x6)
Series STripFET™ V Rds On (Max) @ Id, Vgs 6.5 mOhm @ 9.5A, 10V
Energia - Max 60W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 8-PowerVDFN Beste izenak 497-10881-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1500pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 12nC @ 4.5V
FET mota 2 N-Channel (Dual) FET Feature Logic Level Gate
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V Deskribapen zehatza Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 30V 65A 60W Surface Mount PowerFlat™ (5x6)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 65A Oinarriaren zati kopurua ST*65DN