STL60N32N3LL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL60N32N3LL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STL60N32N3LL
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET 2N-CH 30V 32A/60A PWRFLAT
Fitxak: STL60N32N3LL.pdf
  • Mezua
STL60N32N3LLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STL60N32N3LL fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET 2N-CH 30V 32A/60A PWRFLAT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6002 pcs Datuen fitxa STL60N32N3LL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 1µA Hornitzaileen gailuen paketea PowerFlat™ (5x6)
Series STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 9.2 mOhm @ 6.8A, 10V
Energia - Max 23W, 50W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-PowerVDFN Beste izenak 497-13428-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 950pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 6.6nC @ 4.5V
FET mota 2 N-Channel (Dual) Asymmetrical FET Feature Logic Level Gate
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V Deskribapen zehatza Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) Asymmetrical 30V 32A, 60A 23W, 50W Surface Mount PowerFlat™ (5x6)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 32A, 60A