STL13N65M2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL13N65M2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STL13N65M2
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 650V 6.5A POWERFLAT
Fitxak: STL13N65M2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STL13N65M2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STL13N65M2 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 650V 6.5A POWERFLAT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 38277 pcs Datuen fitxa STL13N65M2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea PowerFlat™ (5x6) HV
Series MDmesh™ M2 Rds On (Max) @ Id, Vgs 475 mOhm @ 3A, 10V
Power Dissipation (Max) 52W (Tc) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 8-PowerVDFN Beste izenak 497-15476-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 590pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 17nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 650V
Deskribapen zehatza N-Channel 650V 6.5A (Tc) 52W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) HV Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 6.5A (Tc)