STL130N6F7
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL130N6F7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STL130N6F7
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 60V 130A F7 8PWRFLAT
Fitxak: STL130N6F7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
STL130N6F7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STL130N6F7 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 60V 130A F7 8PWRFLAT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 77620 pcs Datuen fitxa STL130N6F7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea PowerFlat™ (5x6)
Series STripFET™ F7 Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.5 mOhm @ 13A, 10V
Power Dissipation (Max) 4.8W (Ta), 125W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-PowerVDFN Beste izenak 497-15910-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 2600pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 42nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 60V
Deskribapen zehatza N-Channel 60V 130A (Tc) 4.8W (Ta), 125W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 130A (Tc)