STL100N8F7
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL100N8F7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STL100N8F7
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 80V 100A POWERFLAT
Fitxak: 1.STL100N8F7.pdf2.STL100N8F7.pdf
  • Mezua
STL100N8F7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STL100N8F7 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 80V 100A POWERFLAT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 66719 pcs Datuen fitxa 1.STL100N8F7.pdf2.STL100N8F7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea PowerFlat™ (5x6)
Series STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 6.1 Ohm @ 10A, 10V
Power Dissipation (Max) 4.8W (Ta), 120W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-PowerVDFN Beste izenak 497-16502-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3435pF @ 40V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 46.8nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 80V
Deskribapen zehatza N-Channel 80V 100A (Tc) 4.8W (Ta), 120W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 100A (Tc)