STL100N10F7
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL100N10F7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STL100N10F7
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 100V 80A PWRFLT5X6
Fitxak: STL100N10F7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
STL100N10F7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STL100N10F7 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 100V 80A PWRFLT5X6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 67455 pcs Datuen fitxa STL100N10F7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea PowerFlat™ (5x6)
Series DeepGATE™, STripFET™ VII Rds On (Max) @ Id, Vgs 7.3 mOhm @ 19A, 10V
Power Dissipation (Max) 5W (Ta), 100W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-PowerVDFN Beste izenak 497-13649-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 5680pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 80nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V
Deskribapen zehatza N-Channel 100V 80A (Tc) 5W (Ta), 100W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)