STK28N3LLH5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STK28N3LLH5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STK28N3LLH5
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 30V 28A POLARPAK
Fitxak: STK28N3LLH5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
STK28N3LLH5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STK28N3LLH5 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 30V 28A POLARPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 62044 pcs Datuen fitxa STK28N3LLH5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±22V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea PolarPak®
Series STripFET™ V Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.5 mOhm @ 14A, 10V
Power Dissipation (Max) 5.2W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua PolarPak® Beste izenak 497-8901-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 2300pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 19nC @ 4.5V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V
Deskribapen zehatza N-Channel 30V 28A (Tc) 5.2W (Tc) Surface Mount PolarPak® Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 28A (Tc)