STK22C48-SF45ITR
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
Cypress Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STK22C48-SF45ITR
Fabrikatzaileak / Marka: Cypress Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC NVSRAM 16K PARALLEL 28SOIC
Fitxak: STK22C48-SF45ITR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
STK22C48-SF45ITRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STK22C48-SF45ITR fabrikatzailea Cypress Semiconductor
Kopurua eskuragarri 5857 pcs Datuen fitxa STK22C48-SF45ITR.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 45ns Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologia NVSRAM (Non-Volatile SRAM) Hornitzaileen gailuen paketea 28-SOIC
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 28-SOIC (0.342", 8.69mm Width) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)