STK20N75F3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STK20N75F3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STK20N75F3
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 75V 20A POLARPAK
Fitxak: STK20N75F3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
STK20N75F3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STK20N75F3 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 75V 20A POLARPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20133 pcs Datuen fitxa STK20N75F3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea PolarPak®
Series STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 7 mOhm @ 10A, 10V
Power Dissipation (Max) 5.2W (Tc) Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua PolarPak® Beste izenak 497-8900-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3150pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 53nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 75V
Deskribapen zehatza N-Channel 75V 20A (Tc) 5.2W (Tc) Surface Mount PolarPak® Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)