STK22C48-NF45
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
STK22C48-NF45 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STK22C48-NF45
Fabrikatzaileak / Marka: Cypress Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC NVSRAM 16K PARALLEL 28SOIC
Fitxak: STK22C48-NF45.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
STK22C48-NF45ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STK22C48-NF45 fabrikatzailea Cypress Semiconductor
Kopurua eskuragarri 3018 pcs Datuen fitxa STK22C48-NF45.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 45ns Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologia NVSRAM (Non-Volatile SRAM) Hornitzaileen gailuen paketea 28-SOIC
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)