STI200N6F3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STI200N6F3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STI200N6F3
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 60V 120A I2PAK
Fitxak: STI200N6F3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
STI200N6F3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STI200N6F3 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 60V 120A I2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25923 pcs Datuen fitxa STI200N6F3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea I2PAK
Series STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.8 mOhm @ 60A, 10V
Power Dissipation (Max) 330W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 6265pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 101nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 60V Deskribapen zehatza N-Channel 60V 120A (Tc) 330W (Tc) Through Hole I2PAK
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)