STI17NF25
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STI17NF25 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STI17NF25
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 250V 17A I2PAK
Fitxak: STI17NF25.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
STI17NF25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STI17NF25 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 250V 17A I2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 70499 pcs Datuen fitxa STI17NF25.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea I2PAK
Series STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 165 mOhm @ 8.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 90W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1000pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 29.5nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 250V Deskribapen zehatza N-Channel 250V 17A (Tc) 90W (Tc) Through Hole I2PAK
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 17A (Tc)