STGW40V60F
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW40V60F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGW40V60F
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IGBT 600V 80A 283W TO247
Fitxak: STGW40V60F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
STGW40V60Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGW40V60F fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IGBT 600V 80A 283W TO247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 32302 pcs Datuen fitxa STGW40V60F.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 40A
Probako egoera 400V, 40A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 52ns/208ns
Energia aldatzea 456µJ (on), 411µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247
Series - Energia - Max 283W
Packaging Tube Pakete / kasua TO-247-3
Beste izenak 497-13834-5 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Standard
IGBT motakoa Trench Field Stop Gate Charge 226nC
Deskribapen zehatza IGBT Trench Field Stop 600V 80A 283W Through Hole TO-247 Oraina - Pulsed Collector (Icm) 160A
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 80A