STGW40V60DF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW40V60DF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGW40V60DF
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IGBT 600V 80A 283W TO247
Fitxak: STGW40V60DF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Mezua
STGW40V60DFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGW40V60DF fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IGBT 600V 80A 283W TO247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22828 pcs Datuen fitxa STGW40V60DF.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 40A
Probako egoera 400V, 40A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 52ns/208ns
Energia aldatzea 456µJ (on), 411µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 41ns
Energia - Max 283W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Beste izenak 497-13766-5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera mota Standard IGBT motakoa Trench Field Stop
Gate Charge 226nC Deskribapen zehatza IGBT Trench Field Stop 600V 80A 283W Through Hole TO-247
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 160A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 80A