STGW30M65DF2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW30M65DF2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGW30M65DF2
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT M SE
Fitxak: STGW30M65DF2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Mezua
STGW30M65DF2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGW30M65DF2 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT M SE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24821 pcs Datuen fitxa STGW30M65DF2.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 650V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 30A
Probako egoera 400V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 31.6ns/115ns
Energia aldatzea 300µJ (on), 960µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 140ns
Energia - Max 258W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Beste izenak 497-16485-5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera mota Standard IGBT motakoa Trench Field Stop
Gate Charge 80nC Deskribapen zehatza IGBT Trench Field Stop 650V 60A 258W Through Hole TO-247
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 120A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 60A